גישור בגירושין - גישור משפטי מקצועי וליווי לכל אורך הליך הגירושין

לפגישת ייעוץ חייגו :03-6326888

Info@oblaw.co.il

גישור בגירושין

גירושין הינם סוג של אובדן או כישלון של מערכת היחסים של בני הזוג. הבחירה האם לסיים את מערכת היחסים בין בני הזוג במסלול של ניהול תביעות או במסלול של גיבוש הסכמות תוך כדי שיתוף פעולה בין הצדדים נמצאת אך ורק בידי בני הזוג. הגישור הינו הכלי מרכזי המאפשר לבני זוג להתגרש בשיתוף פעולה ולגבש הסכמות לגבי כל הענייניים שכרוכים בגירושין ובכך למנוע מאבקים קשים ומכאיבים.

עורך דין גישור בגירושין

למי מתאים הליך גישור בגירושין?

הליך גישור בגירושין יכול להתקיים אך ורק כאשר שני בני הזוג מביעים את הסכמתם להליך. קיימים מקרים בהם אחד מבני הזוג מרגיש כי הגירושין "נפלו" עליו וטרם החליט שברצונו להתגרש. גם במקרים אלו גישור בגירושין מהווה אופציה מומלצת לקבלת החלטות משותפות שתוביל להסכם גירושין ללא ניהול הליכים משפטיים בבית משפט. 

איך מתחילים הליך גישור?

הליך גישור בגירושין מתחיל בפגישת היכרות של המגשר עם בני הזוג. בפגישה זו המגשר מבצע הערכה לגבי התאמת הצדדים להליך גישור. לאחר פגישת ההיכרות במידה והמגשר מוצא את בני הזוג מתאימים להליך גישור ייחתם בין בני הזוג לבין המגשר הסכם לניהול הליך גישור.

איך מסתיים הליך גישור בגירושין?

לאחר שגובשו כל ההסכמות בין הצדדים הנוגעות לענייני הגירושין ניתן לערוך הסכם גירושין אשר ייחתם בין בני הזוג. לאחר חתימת ההסכם יש לאשר את הסכם בבית המשפט לענייני משפחה כדי לתת תוקף להסכם.

כמה עולה הליך גישור בגירושין?

עלות הליך גישור בגירושין משתנה בהתאם לנסיבות ושיתוף הפעולה בין בני הזוג בהליך. ככל שיגובשו הסכמות בין בני הזוג בזמן קצר כך גם תהיה השפעה על עלות הליך הגישור.

לפגישת ייעוץ ניתן לפנות למשרדנו בטלפון 072-3972-593.

נשמח לעמוד לרשותכם.

אופיר בוטבול משרד עורכי דין

האמור באתר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד,אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא.

תחומי התמחות המשרד

חושבים שנוכל לסייע?

השאירו פרטים או חייגו: 072-3972-593

לפני שנפגשים מגוון מאמרים מתחומים שונים

הסכמי ממון

הסכם ממון הינו הסכם הנערך בין בני זוג נשואים או העומדים להינשא ובו מגדירים בני הזוג כיצד יחולקו נכסיהם במקרה של סיום נישואיהם ולא כפי

קרא עוד »

ייפוי כוח מתמשך

יפוי כוח מתמשך הינו מסמך משפטי לפיו רשאי אדם בגיר שהוא בעל כשירות, לקבוע כיצד ייראו חייו בעתיד ,אם יגיע למצב שבו לא יהיה מסוגל

קרא עוד »