עו"ד מקרקעין - אופיר בוטבול משרד עורכי דין

לפגישת ייעוץ חייגו :03-6326888

Info@oblaw.co.il

 מחפשים עורך דין שילווה אתכם בעסקת נדל"ן בדרך בטוחה ובהצלחה?

 

עו"ד אופיר בוטבול

משרד עורכי דין מתמחה בתכנון וליווי עסקאות נדל"ן

למשרדנו ניסיון רב בתכנון וליווי עסקאות נדל"ן.
המשרד מטפל במגוון רחב של עסקאות נדל"ן לרבות: התחדשות עירונית, עסקאות מכר ושכירות של דירות, בתים פרטיים ונכסי יוקרה, מגרשים, משרדים ונכסים מסחריים.
המשרד מלווה את לקוחותיו בדרך בטוחה ובהצלחה בביצוע עסקאות נדל"ן תוך כדי מתן טיפול יצירתי ומסור בלקוחות המשרד.

כיצד נוכל לסייע לכם בעסקאות נדל״ן?

התחדשות עירונית - תמ"א 38/פינוי-בינוי

בין שמדובר בחיזוק מבנים ובין שמדובר בהריסה מבנה קיים ובנייה חדשה במקום (פינוי-בינוי), מדובר בעסקאות מורכבות שבהם מומלץ לדיירי הבניין להיעזר בשירותיו של עורך דין מיומן בתחום שילווה את הדיירים אל מול היזם תוך כדי שמירה ושיפור זכויותיהם של דיירי הבניין.

סיוע וליווי ברכישה או מכירת דירה

למשרדנו נסיון עשיר בסיוע לזוגות/יחידים ברכישה או מכירת דירה. הליווי המשפטי בעסקה כולל תכנון מקדים של העסקה אשר יבטיח את ביצוע "עסקת חיינו" בצורה בטוחה וללא סיכונים מיותרים. משרדנו ילווה אתכם לאורך כל העסקה תוך מעקב אחר ביצוע כל שלבי העסקה עד להעברת הזכויות בנכס.

רכישת דירה מקבלן

רכישת דירה מקבלן הינה עסקה מורכבת שכוללת בתוכה נושאים משפטיים רבים שלרוכש אין את הכלים והידע למצות ולהבטיח את מלוא זכויותיו בעסקה. למשרדנו ניסיון עשיר בליווי רוכשים בעסקאות של רכישת דירה מקבלן.

הסכמי שכירות

למשרדנו ניסיון רב בליווי שוכרים ומשכירים בהסכמי שכירות למגורים, משרדים ושטחים מסחריים. הליווי כולל את עריכת ההסכם, ניהול משא ומתן עד לחתימת ההסכם והעמדת בטחונות וערבים מתאימים להבטחת ביצוע ההסכם.

קצת עלינו

עורך דין אופיר בוטבול

בן 42 נשוי ואב לשלושה ילדים. מוזיקאי בנשמה ואיש ברזל.

  • בוגר תואר ראשון במשפטים LL.B. ותואר ראשון במדעי המחשב B.Sc. במסלול האקדמי המכללה למנהל.
  • חבר בלשכת עורכי הדין בישראל משנת 2009.
  • מגשר מוסמך מטעם לשכת עורכי הדין בישראל.
  • חבר בוועדת קניין ומקרקעין של לשכת עורכי הדין.
  • חבר בוועדת מיסוי מקרקעין של לשכת עורכי הדין.
  • חבר בוועדת התחדשות עירונית של לשכת עורכי הדין.
  • יועץ משפטי של עמותת "מכוונים מעלה" – עמותה לעידוד ופיתוח מנהיגות, אחריות ומעורבות חברתית.
  • מרצה לנדל"ן בפורומים השונים. נושא ההרצאה: הדרך הבטוחה לביצוע עסקאות נדל"ן.

לקוחות שזכינו ללוות במהלך השנים

שאלות ותשובות

במידה והנכם מתכוונים לממן חלק מהתמורה לקניית דירה באמצעות בנק מלווה על ידי לקיחת משכנתא, מומלץ בטרם חתימה על חוזה לקניית הדירה לקבל מהבנק המלווה אישור עקרוני לבקשתכם לקבלת ההלוואה, כך יש לכם הסכמה עקרונית מצד הבנק לעמידתכם בתנאי הבנק לקבלת ההלוואה.

לרוב הסכמים לרכישת דירה מקבלן כוללים תנאים רבים שנועדו לשמור על הקבלן ולאפשר לו שליטה מלאה על כל תהליך הבנייה והעסקה. יחד עם זאת חשוב לדעת שעורך הדין של הקבלן לא מייצג את הקונה לעניין ההסכם ושכר הטרחה שמשולם לעורך הדין של הקבלן הינו אך ורק בגין הטיפול ברישום הזכויות של הקונה.
בשל כך, חשוב לתת מענה מקצועי בהסכם לשמירה על זכויותיו של הרוכש לרבות מועד ידוע למסירת הדירה תוך הגבלת משך האיחור המותר במסירת הדירה והעילות המאפשרות לקבלן איחור במסירה ללא פיצוי, פיצויים בשל איחור במסירת הדירה ובהפרת ההסכם על ידי הקבלן, מתן ערבויות בהתאם לחוק המכר, אחריות לדירה בהתאם לחוק המכר, מפרט דירה בהתאם לחוק המכר וכו'.
שכירת שירותיו של עורך דין מיומן, שיבצע בדיקות בסיסיות בטרם חתימת חוזה לרכישת דירה מקבלן יכולות להבטיח את ביצוע "עסקת חיינו" ללא סיכונים מיותרים.

1. ערבים – בטוחה זו מאפשרת למשכיר, במידה ושהשוכר אינו עומד בהתחייבויותיו על פי הסכם השכירות, לדרוש מהערבים להסכם את הכספים שחייב השוכר בגין דמי השכירות ו/או נזקים שנגרמו על ידו.
2. ערבות בנקאית – מדובר בבטוחה שבה הבנק נותן הערבות מתחייב כלפי המוטב (בעל הדירה) לשלם את הסכום המצוין בכתב הערבות מייד עם הצגה דרישה ובהתקיימות מלוא התנאים המצוינים בכתב הערבות.
3. שטר חוב – הינו בטוחה נפוצה בהסכמי שכירות וניתן להגישו להוצאה לפועל בלי להגיש תביעה כספית לבית המשפט.
4. פיקדון כספי – מדובר בבטוחה נזילה לפיה השוכר מפקיד סכום של כסף בידי המשכיר עם תחילת תקופת השכירות והמשכיר יכול לממש פיקדון זה במקרה שהשוכר חייב למשכיר כספים.
5. שיק ביטחון – מדובר בבטוחה שבדרך כלל נועדה למקרים שבהם לשוכר קיימים חובות בעירייה, חברת החשמל וכו'.

פרוייקטים בליווי משרדנו

מעלה השחר 18 רמת גן

הדמיה סופית - מעלה השחר 18
IMG-20190404-WA0019