הסכמי ממון - עורך דין להסכם ממון, ליווי מקיף וייעוץ משפטי .

לפגישת ייעוץ חייגו :03-6326888

Info@oblaw.co.il

הסכמי ממון

הסכם ממון הינו הסכם הנערך בין בני זוג נשואים או העומדים להינשא ובו מגדירים בני הזוג

כיצד יחולקו נכסיהם במקרה של סיום נישואיהם ולא כפי שקובע חוק יחסי ממון.

עורך דין להסכמי ממון

christin-hume-610U5teI5B4-unsplash

מתי צריך הסכם ממון?

הסכם ממון הינו תכנון עתידי לגבי חלוקת הרכוש בין בני זוג במקרה של גירושין. הסכם זה נועד לייצר וודאות גם לגבי שמירה או חלוקה של רכוש שנצבר לפני הנישואין וגם לגבי רכוש שנצבר במשותף במהלך הנישואין. הסכם ממון יחסוך לבני הזוג ניהול הליכים משפטיים ובזבוז משאבים רבים במקרה של גירושין.

מה צריך לעשות אחרי שחותמים על הסכם ממון?

אחרי שנחתם הסכם ממון יש לאשר אותו בבית המשפט לענייני משפחה או בבית הדין הדתי שלו סמכות השיפוט בענייני נישואין וגירושין של בני הזוג. אישור ההסכם לא יינתן אלא לאחר שנוכח בית המשפט או בית הדין, שבני הזוג עשו את ההסכם בהסכמה חופשית ובהבינם את משמעותו ואת תוצאותיו.

מה קורה כאשר מחליטים לשנות את הסכם הממון?

כל שינוי בהסכם הממון טעון אישור של בית המשפט לענייני משפחה או בית הדין הדתי שלו סמכות השיפוט בענייני נישואין וגירושין של בני הזוג.

לפגישת ייעוץ ניתן לפנות למשרדנו בטלפון 03-6326888.

נשמח לעמוד לרשותכם.

אופיר בוטבול משרד עורכי דין

האמור באתר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא.

תחומי התמחות המשרד

חושבים שנוכל לסייע?

השאירו פרטים או חייגו: 03-6326888

הסכמי ממון שאלות ותשובות

שאלות ותשובות טסקט שאלות ותשובות טסקט שאלות ותשובות טסקט שאלות ותשובות טסקט שאלות ותשובות טסקט שאלות ותשובות טסקט שאלות ותשובות טסקט שאלות ותשובות טסקט 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

לפני שנפגשים מגוון מאמרים מתחומים שונים

הסכמי ממון

הסכם ממון הינו הסכם הנערך בין בני זוג נשואים או העומדים להינשא ובו מגדירים בני הזוג כיצד יחולקו נכסיהם במקרה של סיום נישואיהם ולא כפי

קרא עוד »

ייפוי כוח מתמשך

יפוי כוח מתמשך הינו מסמך משפטי לפיו רשאי אדם בגיר שהוא בעל כשירות, לקבוע כיצד ייראו חייו בעתיד ,אם יגיע למצב שבו לא יהיה מסוגל

קרא עוד »